1,184
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| style="text-align: center;"|10-71 | | style="text-align: center;"|10-71 | ||
| style="text-align: center;"|10-81 | | style="text-align: center;"|10-81 | ||
| style="text-align: center;"|10- | | style="text-align: center;"|10-17 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|Physical assault involving police | | style="text-align: center;"|Physical assault involving police | ||
Line 51: | Line 51: | ||
| style="text-align: center;"|10-81 | | style="text-align: center;"|10-81 | ||
| style="text-align: center;"|10-17 | | style="text-align: center;"|10-17 | ||
| style="text-align: center;"| | | style="text-align: center;"|10-81 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|Vehicular hit-and-run | | style="text-align: center;"|Vehicular hit-and-run | ||
Line 82: | Line 82: | ||
| style="text-align: center;"|10-58 | | style="text-align: center;"|10-58 | ||
| style="text-align: center;"|10-21 | | style="text-align: center;"|10-21 | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|[[Tear Gas]] | |||
| style="text-align: center;"|N/A | |||
| style="text-align: center;"|N/A | |||
| style="text-align: center;"|N/A | |||
| style="text-align: center;"|10-34 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|Destroyed vehicle | | style="text-align: center;"|Destroyed vehicle |
edits