32,238
edits
m (iwiki) |
(I just saw a Jug Swinger in a L61 video.) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|[[Jug D Type]] | |[[Jug D Type]] | ||
|[[Image:Jug D Type (GTAL61).png|62px]] | |[[Image:Jug D Type (GTAL61).png|62px]] | ||
|- | |||
|[[Jug Swinger]] | |||
|[[Image:Jug Swinger (GTAL69).png|62px]] | |||
|- | |- | ||
|[[Lewd Lorry]] | |[[Lewd Lorry]] |