32,238
edits
Line 461: | Line 461: | ||
!width=100|Vice City | !width=100|Vice City | ||
|- | |- | ||
|[[Train (vehicle)|Train]] | |[[Train (vehicle)|Train]] (first variant) | ||
| | |[[Image:Train-GTA1-LibertyCity-locomotive.png|124px]] | ||
|✔ | |✔ | ||
|✘ | |||
|✘ | |||
|- | |||
|[[Train (vehicle)|Train]] (second variant) | |||
|[[Image:Train-GTA1-ViceCity-locomotive.png|124px]] | |||
|✘ | |||
|✘ | |✘ | ||
|✔ | |✔ | ||
|- | |- | ||
|[[Tram]] | |[[Tram]] | ||
| | |[[Image:Tram-GTA1.png|123px]] | ||
|✘ | |✘ | ||
|✘ | |✘ |