13,610
edits
No edit summary |
(added Missions row) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#aad0f2"| ''Grand Theft Auto IV'' era | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#aad0f2"| ''Grand Theft Auto IV'' era | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| ''[[Grand Theft Auto IV]]'' | |valign=top style="font-size: 90%;"| ''[[Grand Theft Auto IV]]'' | ||
|- | |- | ||
Line 35: | Line 31: | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Protagonists''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Protagonists''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Claude Speed]] (''GTA2'') | [[Claude]] (''GTA III'') | [[Tommy Vercetti]] | [[Carl Johnson]] | [[Mike]] | [[Toni Cipriani]] | [[Victor Vance]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Claude Speed]] (''GTA2'') | [[Claude]] (''GTA III'') | [[Tommy Vercetti]] | [[Carl Johnson]] | [[Mike]] | [[Toni Cipriani]] | [[Victor Vance]] | ||
|- | |||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Missions''' | |||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Missions in GTA III|GTA III]] | [[Missions in GTA Vice City|Vice City]] | [[Missions in GTA San Andreas|San Andreas]] | [[Missions in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Missions in GTA Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Missions in GTA Vice City Stories|Vice City Stories]] | |||
|- | |- | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Weapons''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Weapons''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Weapons in GTA III|GTA III]] | [[Weapons in GTA: Vice City|Vice City]] | [[Weapons in GTA: San Andreas|San Andreas]] | [[Weapons in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Weapons in GTA: Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Weapons in GTA: Vice City Stories|Vice City Stories]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Weapons in GTA III|GTA III]] | [[Weapons in GTA: Vice City|Vice City]] | [[Weapons in GTA: San Andreas|San Andreas]] | [[Weapons in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Weapons in GTA: Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Weapons in GTA: Vice City Stories|Vice City Stories]] | ||
|- | |||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Radio Stations''' | |||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[GTA III Radio Stations|GTA III]] | [[Vice City Radio Stations|Vice City]] | [[San Andreas Radio Stations|San Andreas]] | [[Liberty City Stories Radio Stations|Liberty City Stories]] | [[Vice City Stories Radio Stations|Vice City Stories]] | |||
|- | |- |
edits