787
edits
m (Reverted edits by 207.139.232.39 (Talk); changed back to last version by Chris) |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| ''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Radio Stations''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[GTA III Radio Stations|GTA III]] | [[Vice City Radio Stations|Vice City]] | [[San Andreas Radio Stations|San Andreas]] | [[Liberty City Stories Radio Stations|Liberty City Stories]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[GTA III Radio Stations|GTA III]] | [[Vice City Radio Stations|Vice City]] | [[San Andreas Radio Stations|San Andreas]] | [[Liberty City Stories Radio Stations|Liberty City Stories]] | [[Vice City Stories Radio Stations|Vice City Stories]] | ||
|- | |- | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Locations''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Locations''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Liberty City | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Liberty City|Liberty City]] | [[Vice City]] | [[San Andreas]] ([[Los Santos]], [[San Fierro]], [[Las Venturas]]) | [[London]] | ||
|- | |- | ||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| ''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Characters''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Characters in GTA III|GTA III]] | [[Characters in Vice City|Vice City]] | [[Characters in San Andreas|San Andreas]] | [[Characters in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Characters in Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Characters in GTA III|GTA III]] | [[Characters in Vice City|Vice City]] | [[Characters in San Andreas|San Andreas]] | [[Characters in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Characters in Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Characters in Vice City Stories|Vice City Stories]] | ||
|- | |- | ||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| ''' | |align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Vehicles''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Vehicles in GTA III|GTA III]] | [[Vehicles in Vice City|Vice City]] | [[Vehicles in San Andreas|San Andreas]] | [[Vehicles in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Vehicles in Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Vehicles in GTA III|GTA III]] | [[Vehicles in Vice City|Vice City]] | [[Vehicles in San Andreas|San Andreas]] | [[Vehicles in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Vehicles in Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Vehicles in Vice City Stories|Vice City Stories]] | ||
|- | |||
|align="center" style="font-size: 90%;" bgcolor="#82b0d9"| '''Weapons''' | |||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Weapons in GTA III|GTA III]] | [[Weapons in Vice City|Vice City]] | [[Weapons in San Andreas|San Andreas]] | [[Weapons in GTA Advance|GTA Advance]] | [[Weapons in Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Weapons in Vice City Stories|Vice City Stories]] | |||
|- | |- |
edits