Members, Trusted Users
701
edits
Line 225: | Line 225: | ||
|Assault Rifle | |Assault Rifle | ||
|HK416, 5.56x45mm | |HK416, 5.56x45mm | ||
|[[Grand Theft Auto V|GTA V]] | |||
|- | |||
| | |||
|Assault Rifle | |||
|HK G36c, 5.56x45mm | |||
|[[Grand Theft Auto V|GTA V]] | |[[Grand Theft Auto V|GTA V]] | ||
|- | |- |