Members
297
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| Yes | | Yes | ||
| TBD | | TBD | ||
| | |||
|- | |||
| [[Rapid GT]] | |||
| Supercar | |||
| [[wp:Aston Martin Vantage (2005)|Aston Martin V8 Vantage Roadster]]/[[wp:Ferrari California|Ferrari California]]. | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes | |||
| | | | ||
|- | |- |